Populiariausios prekės

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Collalift Zonnebruin...

34,97 EUR Kaina

 (Perkant 12 vnt. kaina sutartine)

Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis maisto papildas, palaikantis normalią odos pigmentaciją, parusvinantis odą iš vidaus. Su  antioksidantais, variu ir karotinoidais iš Australijos jūrų dumblių (Dunalliela Salina). Su vitaminais C ir E. Graži rusvo atspalvio oda ir natūrali apsauga nuo UV spinduliuotės.

Pakuotės ,,Zonnebruin" turinys: 60 kapsulių, 60 kasdienių dozių.

Collalift anti-aging...

34,97 EUR Kaina

 (Perkant 16 vnt. kaina sutartine)

Nyderlanduose patentuotas maisto papildas, praturtintas biotinu, padedančiu palaikyti normalią odos ir plaukų būklę ir aktyviuoju VERISOL kolagenu.  Su vitaminu C, padedančiu palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, ir vitaminu E,  padedančiu apsaugoti  ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Turinys: Pakuotėje 21 paketėlis po 12g/21 dienai

Mityba sąnariams - Mariandl...

34,97 EUR Kaina

Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis  maisto papildas, kurio sudėtyje yra dideli kiekiai kalcio, magnio, kolageno hidrolizato, vitamio D3 ir mangano. Su amino rūgštimis, vitaminais ir mineralais, ypač tinkamas pagyvenusiems žmonėms ir sportininkams. Kalcis ir magnis skirtas palaikyti normaliai raumenų ir kaulų veiklai, vit. D prisideda prie kaulų stiprumo palaikymo, Manganas -  normaliam jungiamojo audinio formąvimosi palaikymui ir ląstelių apsaugai nuo oksidacinės pažaidos. Kolageno hidrolizatas yra geras glicino ir prolino amino rūgščių šaltinis jungiamajam audiniui ir kremzlėms.

Anti-aging kolagenas(maisto...

79,80 EUR Kaina

Rinkinys: Anti-aging kolagenas(milt.) + Zonnebruin odos rudumui + 150ml augalų hidrolatas veidui rankų darbo dekoruotoje dėžutėje. 

100% natūralus tujų vanduo-hidrolatas veidui, galvos odai, plaukams.

Rinkinys Collalift...

39,93 EUR Kaina

Rinkinys: Collalift Zonnebruin + 150ml augalų hidrolatas veidui rankų darbo dekoruotoje dėžutėje. 

100% natūralus augalų vanduo-hidrolatas veidui, galvos odai, plaukams.

Collalift Zonnebruin - Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis maisto papildas, palaikantis normalią odos pigmentaciją, parusvinantis odą iš vidaus. Su natūraliais antioksidantais, variu ir karotinoidais iš Australijos jūrų dumblių (Dunalliela Salina). Su vitaminais C ir E. Graži rusvo atspalvio oda ir natūrali apsauga nuo UV spinduliuotės.

Pakuotės ,,Zonnebruin" turinys: 60 kapsulių, 60 kasdienių dozių.

Rinkinys Collalift...

39,93 EUR Kaina

Collalift Anti-aging (milt.) + 150ml augalų hidrolatas veidui rankų darbo dekoruotoje dėžutėje. 

Collalift Anti-aging kolagenas - Nyderlanduose patentuotas maisto papildas, praturtintas biotinu, padedančiu palaikyti normalią odos ir plaukų būklę ir aktyviuoju VERISOL kolagenu.  Su vitaminu C, padedančiu palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, ir vitaminu E,  padedančiu apsaugoti  ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Turinys: Pakuotėje 21 paketėlis po 12g/21 dienai