Anti-aging kolagenas(maisto pap.) + Zonnebruin (maisto pap.)+ 150ml Augalų Hidrolatas

Kodas: aazn-rink

79,80 EUR
Su mokesčiais

Rinkinys: Anti-aging kolagenas(milt.) + Zonnebruin odos rudumui + 150ml augalų hidrolatas veidui rankų darbo dekoruotoje dėžutėje. 

100% natūralus tujų vanduo-hidrolatas veidui, galvos odai, plaukams.

Kiekis

Distiliuojant augalų lapus arba žiedus yra išgaunamas natūralus augalų vanduo-hidrolatas. Dovanai siūlome 100% natūralų tujų vandenį. Esant pageidavimui gauti kitokio augalo hidrolatą (alyvų žiedų, pienių, kadagio, vyšnių žiedų), kreipkitės telefonu ar e-paštu, stengsimės ką nors pasiūlyti, kadangi tai yra sezoniniai augalai, todėl jų kiekis ribotas.

TUJŲ HIDROLATĄ  purkškite ant švariai nuplauto veido ryte ir vakare, po to tepkite įprastą kremą. Veikia kaip  dezinfekcinė priemonė, valo ir šviesina, atgaivina ir tonizuoja  odą.

Galima purkšti ant viso kūno .Pasižymi antialerginėmis, antivirusinėmis savybėmis. Tinkamas kaip pagalbinė priemonė  esant odos ligoms (pūslelinei, aknei,raudonajai vilkligei, sklerodermijai…), mažina niežulį.  Purkškite ant galvos odos, plaukų, kad jie būtų sveiki ir stiprūs,stabdo plaukų slinkimą, stiprina folikulus.  Ant pažeistų kūno vietų, žaizdelių. Anticeliulitinė priemonė.

Collalift Anti-aging Nyderlanduose patentuotas maisto papildas, praturtintas biotinu, padedančiu palaikyti normalią odos ir plaukų būklę ir aktyviuoju VERISOL kolagenu.  Su vitaminu C, padedančiu palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, ir vitaminu E,  padedančiu apsaugoti  ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Turinys: Pakuotėje 21 paketėlis po 12g/21 dienai

Collalift Zonnebruin- Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis maisto papildas, palaikantis normalią odos pigmentaciją, parusvinantis odą iš vidaus. Su natūraliais antioksidantais, variu ir karotinoidais iš Australijos jūrų dumblių (Dunalliela Salina). Su vitaminais C ir E. Graži rusvo atspalvio oda ir natūrali apsauga nuo UV spinduliuotės.

Pakuotės ,,Zonnebruin" turinys: 60 kapsulių, 60 kasdienių dozių.

aazn-rink

14 other products in the same category: