Mityba sąnariams - Mariandl Gelatinaat (maisto papildas)

Kodas: mg-1

34,97 EUR
Su mokesčiais

Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis  maisto papildas, kurio sudėtyje yra dideli kiekiai kalcio, magnio, kolageno hidrolizato, vitamio D3 ir mangano. Suamino rūgštimis, vitaminais ir mineralais, ypač tinkamas pagyvenusiems žmonėms ir sportininkams. Kalcis ir magnis skirtas palaikyti normaliai raumenų ir kaulų veiklai, Manganas -  padeda palaikyti normalų jungiamojo audinio formąvimąsi, padeda palaikyti normalią kaulų būklę ir padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Kolageno hidrolizatas yra geras glicino ir prolino amino rūgščių šaltinis jungiamajam audiniui ir kremzlėms.

Kiekis

Mariandl Gelatinaat - Mityba sąnariams, Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis  maisto papildas, kurio sudėtyje yra dideli kiekiai kalcio, magnio, kolageno hidrolizato, vitamio D3 ir mangano. Su amino rūgštimis, vitaminais ir mineralais, ypač tinkamas pagyvenusiems žmonėms ir sportininkams. Kalcis ir magnis skirtas palaikyti normaliai raumenų ir kaulų veiklai, vit. D prisideda prie kaulų stiprumo palaikymo, Manganas - padeda palaikyti normalų jungiamojo audinio formąvimąsi, padeda palaikyti normalią kaulų būklę ir padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.   . Kolageno hidrolizatas yra geras glicino ir prolino amino rūgščių šaltinis jungiamajam audiniui ir kremzlėms.

Sudėtyje nėra cukraus ir dirbtinių saldiklių.

Dienos dozės, 3(nubrauktų)matav. šaukštelių sudėtis:

-Kolageno hidrolizatas   15g

-Kalcis (kalcio citrato malatas)       800mg (100%RMV*)

-Magnis (magnio malatas)   270mg ( 72%RMV*)

-Vitaminas D3 (cholekalciferolis) 5mcg (100RMV*)

-Mangano citratas     2mg (100%RMV*)

RPN*= referencinė maistinė vertė

Viename matavimo šaukštelyje (7,5g) Mariandl Gelatinaat yra 18,6 kcal.

Sudedamosios dalys: Kolageno hidrolizatas, mineralai: kalcis(kalcio citrato malatas), magnis(magnio malatas), mangano citratas; vitaminas D3(cholekalciferolis),  kvapioji medž. – vanilinas.

Naudojimas: 3 kartus dienoje po 7,5g (nubrauktas matav.šaukšt.) miltelių išmaišykite stiklinėje vandens arba sulčių. Rekomend. gerti 3 mėnesius.

Neviršykite rekomenduojamos paros normos.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje, tamsioje vietoje 15-22C temperatūroje.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Pakuotės turinys milteliais: 500g/ 22 paros dozės.

Mariandl ir Gelatinaat yra įregistruotas prekės ženklas bendrovės ,,de Vitamax BV” Nyderlanduose.

Įvežėjas: UAB ,,Anra Lt”, Klaipėda, Jakai, Bičių g.9. Tel.:+37068666254   arvilass@gmail.com   www.collalift.lt

mg-1

14 other products in the same category: