Collalift -,,BV Parmalux” Uitgeest, Nyderlanduose įregistruotas prekės ženklas. Collalift - ortomolekuliniai natūralūs maisto papildai su kolagenu, skirti kūno grožiui ir jaunystei kuo ilgiau išlaikyti. Gražūs ir tvirti plaukai ir nagai, rusvas įdegis be saulės, daili, lygi, skaisti ir nesausėjanti oda, be didesnių raukšlelių ar spuogelių - visa tai jau įmanoma su Collalift maisto papildais, kurie veikia iš vidaus. Mokslas, pasitelkęs gamtos mums teikiamas gėrybes, jau geba jas panaudoti ir žmogaus organizmo tobulinimui. Tik rūpindamiesi kūnu iš vidaus galime pasiekti geriausių rezultatų. ,, Collalift anti-aging” geriamas kolagenas žinomas ne tik Europoje, bet ir JAV, pamėgtas ne tik moterų, bet ir vyrų, besirūpinančių savo išvaizda ir gera savijauta. Džiaugiamės galėdami juos pristatyti jau ir Lietuvoje!

Visus Collalift maisto produktus galima derinti tarpusavyje, geriant kelis vienu metu: Collalift anti-aging senėjimo prevencijai (milteliais arba tabletėmis); Zonnebruin – įdegiui be saulės arba apsaugai prieš saulėtas atostogas; Hair&nails stipriems, žvilgantiems plaukams bei nagams; Skin2moro lygiai be spuogelių odai. 

Maisto papildai gaminami ir įvežami iš Nyderlandų, atstovo UAB ,,Anra Lt”, notifikuoti Lietuvoje pagal VMVT saugumo ir kokybės reikalavimus. Visais klausimais galite kreiptis tel.: +37068666254 arba el.p.: arvilass@gmail.com

Sudarome bendradarbiavimo sutartis su norinčiais prekiauti Collalift produkcija prekybos vietose, drop shipping prekyba ir t.t.