Filtruoti pagal

Maisto papildai grožiui

Maisto papildai grožiui

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Collalift anti-aging...

34,97 EUR Kaina

 (Perkant 16 vnt. kaina sutartine)

Nyderlanduose patentuotas maisto papildas, praturtintas biotinu, padedančiu palaikyti normalią odos ir plaukų būklę ir aktyviuoju VERISOL kolagenu.  Su vitaminu C, padedančiu palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, ir vitaminu E,  padedančiu apsaugoti  ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Turinys: Pakuotėje 21 paketėlis po 12g/21 dienai

Collalift Hair&Nails...

34,97 EUR Kaina

 (Perkant 12 vnt. kaina sutartine)

Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis maisto papildas, kurio pagrindą sudaro vitaminai ir mineralai. Priedai: selenas, padedantis palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę, apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Biotinas, padedantis palaikyti normalią odos ir plaukų būklę.

Pakuotės ,,Hair&Nails" turinys: 60 kapsulių, 20 kasdieninių dozių.

Collalift Skin2Moro (maisto...

34,97 EUR Kaina

 (Perkant 12 vnt. kaina sutartine)

Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis maisto papildas, praturtintas cinku, padedančiu palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę, normalią imuninės sistemos veiklą, bei padedantis apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Pakuotės ,,Skin2Moro" turinys: 60 kramtomų tablečių, 30 kasdienių dozių.

Collalift Zonnebruin...

34,97 EUR Kaina

 (Perkant 12 vnt. kaina sutartine)

Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis maisto papildas, palaikantis normalią odos pigmentaciją, parusvinantis odą iš vidaus. Su  antioksidantais, variu ir karotinoidais iš Australijos jūrų dumblių (Dunalliela Salina). Su vitaminais C ir E. Graži rusvo atspalvio oda ir natūrali apsauga nuo UV spinduliuotės.

Pakuotės ,,Zonnebruin" turinys: 60 kapsulių, 60 kasdienių dozių.

Collalift anti-aging...

34,97 EUR Kaina

 (Perkant 12 vnt. kaina sutartine)

Nyderlanduose patentuotas maisto papildas, praturtintas biotinu, padedančiu palaikyti normalią odos ir plaukų būklę ir aktyviuoju VERISOL kolagenu.  Su vitaminu C, padedančiu palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą.

Turinys: Pakuotėje 60 tablečių/20 dienų

Mityba sąnariams - Mariandl...

34,97 EUR Kaina

Nyderlanduose patentuotas, ortomolekulinis  maisto papildas, kurio sudėtyje yra dideli kiekiai kalcio, magnio, kolageno hidrolizato, vitamio D3 ir mangano. Su amino rūgštimis, vitaminais ir mineralais, ypač tinkamas pagyvenusiems žmonėms ir sportininkams. Kalcis ir magnis skirtas palaikyti normaliai raumenų ir kaulų veiklai, vit. D prisideda prie kaulų stiprumo palaikymo, Manganas -  normaliam jungiamojo audinio formąvimosi palaikymui ir ląstelių apsaugai nuo oksidacinės pažaidos. Kolageno hidrolizatas yra geras glicino ir prolino amino rūgščių šaltinis jungiamajam audiniui ir kremzlėms.